Haberler
Gasmek Başarıya Doymuyor
11-04-2017 1.342

Gasmek Başarıya Doymuyor

Vermiş olduğu eğitimlerle ve yetiştirmiş olduğu sporcularla adından sıkça söz ettiriyor. Son olarak Yavuzeli ilçesinde bulunan GASMEK Kurslarında Taekwondo dalında Türkiye dereceleri ile bir başarıya daha imza atıldı.

GASMEK’TEN SPORA KATKI 
Gasmek’te eğitim gören Taekwondo sporcuları, şampiyonluklar ve Türkiye derecesi elde ederek adından söz ettirdi. Yavuzeli GASMEK’te taekwondo hocası olarak görev yapan Erdal Aldemir, Yavuzeli GASMEK’te hazırlandığı şampiyonalarda büyük bir başarı gösterdiklerini ifade ederek, sporcularının Gaziantep Şampiyonluğu ve Türkiye dereceleri bulunduğunu söyledi.

EN BÜYÜK DESTEK GASMEK’TEN
Taekwondo hocası Erdal Aldemir, Şampiyonlar sürecinde GASMEK’ten büyük bir destek aldıklarını söyleyerek şu ifadeleri kullandı; Turnuvaya 1 sene öncesinden hazırlandık zor bir turnuvaydı ve karşılaştığımız rakipler 4-5 yıllık sporculardı. Bizler 1 - 1,5 yıllık sporcular ile şampiyonalara katıldık. Bu şampiyonalarda 2 tane Gaziantep Şampiyonu, 1 tane Gaziantep ikincisi, bir tane de Gaziantep üçüncüsü çıkardık. Daha sonra şampiyon olan sporcularla Şanlıurfa’ya doğu grubuna gittik., Şanlıurfa’da 2 sporcumuz şampiyon oldu ve Muğla Dalaman’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar . Muğla Dalaman’da gerçekleşen Türkiye şampiyonasına ilk defa katıldık. Dalaman’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda 61 kilogramda bir sporcumuz Türkiye ikincisi, 65 kilogramda ise bir sporcularımız Türkiye üçüncüsü oldu.

HEDEF ANADOLU YILDIZLAR LİGİ
GASMEK Taekwondo kursu hocası Aldemir, bundan sonraki hedeflerinin Anadolu Yıldızlar Ligi’nde şampiyonluk olduğunu ifade ederek, hem GASMEK’te hem de Yavuzeli’nde ki bütün yöneticilere ve başkanlara bize verilen imkanlardan dolayı teşekkür ederiz’’ dedi. 

Gasmek Başarıya Doymuyor
Gasmek Başarıya Doymuyor
Gasmek Başarıya Doymuyor
Gasmek Başarıya Doymuyor